Kariera

EBS to dynamicznie rozwijająca się polska firma technologiczna, działająca w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń, monitoringu i kontroli od prawie 30 lat. Jej zasięg działania obejmuje niemal cały świat. Obecnie poszukujemy ambitnej osoby na następujące stanowiska:

SPECJALISTA TECHNICZNEGO WSPARCIA SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Współpraca z klientami w zakresie technicznego wsparcia z różnych krajów świata,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących urządzeń elektronicznych służących do komunikacji po sieci GSM, monitoringu osób z wykorzystaniem technologii RFID, GPS,
  • Weryfikacja, aktualizacja i testowanie oprogramowania zawartego w powyższych urządzeniach (firmware) oraz aplikacji zarządzających i komunikacyjnych,
  • Testowanie urządzeń i oprogramowania,
  • Wsparcie wewnętrzne dla innych inżynierów i specjalistów,
  • Współpraca z Działem Sprzedaży, zakładem produkcyjnym, działem R&D,

Oczekiwania od kandydatów:

  • Techniczna znajomość systemów i urządzeń GSM, 3G, RFID, GPS,
  • Znajomość aplikacji do zarządzania i monitoringu,
  • Umiejętność analizy problemów i błędów (podejmowanie działań zaradczych),
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się, jeszcze lepiej jak dodatkowo znasz hiszpański, niemiecki lub francuski,
  • Gotowość do pracy przy projektach międzynarodowych, a także wyjazdów zagranicznych,
  • Etyczna, wiarygodna i uczciwa postawa wobec klienta,
  • Kreatywność, profesjonalizm i umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć do rozwoju własnych kompetencji,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Sumienność, dokładność, zorientowanie na rezultat,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne,
  • Doświadczenie w branży ochrony osób będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju w znajomości najnowszych technologiach i systemach
  • Współpracę z klientami zagranicznymi i polskimi
  • Atrakcyjne warunki pracy i wysoką kulturę organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy w oparciu o uzyskiwane wyniki

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Nasi Partnerzy

  • 1
  • ActiveTrack
  • comonB
  • 2
  • GMT-logo
  • 3
  • starx
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
  • 17
  • 19
  • 21
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 22
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • F.ARMIDA
  • NTT
  • Quantum grupo
  • Ad-Info-LOGO
  • Bezpol
  • BEZPOL SOLUTION - logo
  • Vigilat logo
  • alan systems
  • Seguridad y control
  • SYNERGY Sec Sol
  • ASMEXnapis2
  • KOPTOC
  • Tolis logo
  • FlashLogo
  • Rondamatic web 30